W naszym asortymencie nie brakuje również jednego z najważniejszych elementów sprzętu do snowboardu, który znacząco wpływa na komfort jazdy. Posiadamy wiązania snowboardowe znanych i cenionych producentów. Prezentowane modele spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy stawiają na doskonałą jakość i atrakcyjne ceny produktów na snowboard. Wiązania zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne. Większość z nich powstała zgodnie z nowoczesną technologią, która zapewnia funkcjonalność na każdym terenie.

Wiązania Snowboardowe

Ustaw kierunek malejący

męskie wiązania snowboardowe burton Cartel EST Black / White

Special Price 640,00 zł

Normalna cena: 1 279,00 zł

męskie wiązania snowboardowe burton Malavita EST Brackish

Special Price 725,00 zł

Normalna cena: 1 449,00 zł

Wiązania Snowboardowe Damskie Burton Citizen (The Teal Deal)

Special Price 344,00 zł

Normalna cena: 689,00 zł

Wiązania Snowboardowe

Ustaw kierunek malejący

Profesjonalne wiązania snowbordowe znanych firm

Nasza kolekcja obejmuje produkty, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez przodujące marki, takie jak Burton czy K2. Wiązania snowboardowe różnią się między sobą sztywnością, jakością pompek czy strapów, high backów oraz materiałem. Polecamy zwłaszcza modele Burton z systemem mocowań Re-Flex, który jest kompatybilny z większością desek. Wiązania do snowboardu to konstrukcje składające się z wytrzymałych komponentów. Ich sztywność można z łatwością dopasować do konkretnego modelu deski czy butów snowboardowych. W naszym sklepie każdy snowboardzista znajdzie coś dla siebie!

Wiązania snowboardowe damskie i męskie

Posiadamy w sprzedaży sprzęt zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Przy zakupie wiązania do deski snowboardowej warto wziąć pod uwagę nie tylko indywidualne preferencje, ale też własne umiejętności oraz doświadczenie. Oferujemy modele o miękkim i twardym flexi, dla początkujących lub zaawansowanych riderów. Większość z nich została wyposażona w paski bądź system szybkiego zapinania typu Step-on. Wśród polecanych wiązań snowboardowych znajduje się model Burton Malavita oraz K2 Far Out. Oba produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić użytkownikowi komfort i wygodę przez cały dzień. Ergonomiczne konstrukcje są łatwe w użyciu oraz idealnie dopasowują się do pozycji ridera. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.