Każdy narciarz czy snowboardzista doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to niezwykle ważny element ubioru. Rękawice snowboardowe z naszej kolekcji skutecznie chronią dłonie przed zimnem i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Większość modeli zabezpiecza też przed nadgarstki podczas ostrych skrętów na stoku oraz zapewnia bardzo dobry chwyt. Oferujemy rękawice snowboardowe, które nie gubią elementów silikonowych. Dzięki nim powstała w środku wilgoć nie zamarza, jak również nie wychładza palców. Nasze produkty zostały wykonane z wodoodpornych materiałów, które zapewniają ochronę przed wiatrem, odprowadzają parę wodną na zewnątrz i pozwalają skórze oddychać.

Markowe rękawice snowboardowe

Wśród naszych propozycji znajdują się modele zaprojektowane przez znanych i lubianych producentów sprzętu zimowego. Posiadamy w sprzedaży rękawice snowboardowe marki Burton, Analog, Dakine, W asortymencie sklepu Lulagoga.pl dostępne są nie tylko modele pięciopalczaste czy trzypalczaste, ale też na dwa palce. Dużym zainteresowaniem cieszą się dwa ostatnie warianty, które zostały wyprodukowane z myślą o prawdziwych zmarzluchach. Polecamy także rękawice snowboardowe z usztywnieniem na nadgarstku. Modele tego typu pozwalają przesunąć granice, tak by pozostać bez uszczerbku nawet podczas ekstremalnych wyczynach.

Rękawice snowboardowe damskie i męskie

Nasza kolekcja jest dedykowana zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Oferujemy lekkie rekawice snowboardowe, które są dostępne w wielu rozmiarach oraz kolorach. Wiele z nich zostało wykonanych z dwuwarstwowego materiału DRYRIDE Ultrashell. Większość modeli znajdujących się w naszej ofercie umożliwia korzystanie z ekranów dotykowych bez konieczności ściągania rękawic. Włókna termoizolacyjne zapewniają komfort nawet przy bardzo wysokim mrozie. Designerskie rękawice nie tylko wyglądają bardzo efektownie, ale też pozwalają na pełną swobodę ruchów. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na naszej stronie internetowej!

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.