Nasza oferta dotyczy wysokiej jakości sprzętu przeznaczonego do wypraw poza utartym szlakiem górskim. Wiązania skiturowe zapewnią bezpieczeństwo, stabilizację i komfort w każdych wa-runkach. Oferowane produkty są bardzo lekkie. Poza tym umożliwiają pokonywanie nawet najbardziej stromych podejść. Posiadamy profesjonalny sprzęt skiturowy, który przypadnie do gustu miłośnikom narciarstwa pozatrasowego. Większość modeli posiada wygodną podpórkę pod piętę ułatwiającą poruszanie się po stromych zboczach. Wiązania skiturowe zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dlatego cechuje je duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Wiązania Skiturowe

Ustaw kierunek malejący

Wiązania Skiturowe

Ustaw kierunek malejący

Markowe wiązania skitourowe

W naszej kolekcji znajdują się jedynie produkty sprawdzonych i renomowanych producentów. Wiązania skiturowe marki Dynafit spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wybrane modele mają możliwość pracy w dwóch trybach – zjazdowym oraz podejściowym. Na szczególne wyróżnienie zasługują minimalistyczne wiązania skitourowe Dynafit TLT Speed 12 z możliwością regulacji długości w zakresie około 5 mm. Pinowy model został wykonany z wytrzymałego aluminium i wyposażony w możliwość montażu skistoperów. Wiązania tego typu doskonale się sprawdzą na wysokogórskich trasach z dala od zatłoczonych kurortów.

Profesjonalne wiązania pinowe

Proponujemy największy wybór sprzętu i akcesoriów do skitouringu. Ultra lekkie wiązania pinowe z naszej oferty są dedykowane narciarzom, którzy cenią sobie niską wagę czy szybkość w podejściu na strome zbocze. Na przykład model Marker Alpinist 12 Black Red został wyposażony w funkcję wsparcia podchodzenia z kątem 0, 5 lub 9 stopni. Producent wzmocnił przód wiązania włóknem węglowym i wyposażył produkt w przeciwpoślizgowe podkładki oraz zintegrowane elastomery ułatwiające wchodzenie. Wiązania skitourowe Market Alpinist cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem wśród narciarzy. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi parametrami produktów, które są dostępne na naszej stronie!

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.