Skituring zaczyna być bardzo modny w Polsce i zyskuje coraz większe grono fanów. Profesjonalne narty skiturowe to odpowiedni sprzęt, by rozpocząć przygodę z tym sportem. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób początkujących na stoku narciarskim, jak i bardziej zaawansowanych miłośników górskich wypraw. Prezentowane narty turowe są lekkie, dzięki czemu idealnie nadają się do przemieszczania się po terenach ze stromym podejściem oraz pokonywania długich tras w głębokim śniegu. Sprzęt skiturowy sprawdzi się nie tylko przy podejściu, ale też podczas zjazdu. Oferowane modele łączą w sobie funkcjonalność nart zjazdowych oraz biegowych.

Narty Skiturowe

Ustaw kierunek malejący

narty skitourowe męskie K2 MARKSMAN

Special Price 1 439,00 zł

Normalna cena: 2 399,00 zł

K2 MARKSMAN narty freeski + kije K2 freeride Flip Jaw 135

Special Price 1 450,00 zł

Normalna cena: 3 550,00 zł

Narty Skiturowe Dynafit Broad Peak 2.0 176

Special Price 1 299,00 zł

Normalna cena: 2 499,00 zł

Nobile Supreme Narty typu backcountry 188 cm

Special Price 999,00 zł

Normalna cena: 2 590,00 zł

Narty Skiturowe

Ustaw kierunek malejący

Narty skitourowe renomowanych producentów w sklepie LulaGoga

W naszym asortymencie znajduje się nowoczesna kolekcja, która została zaprojektowana przez światowych liderów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kobiet i mężczyzn stawiających na aktywny wypoczynek w górach. Narty turowe to uniwersalne modele, które zapewniają stabilność nawet na mocno zróżnicowanym terenie. Łączą styl zjazdowy, biegowy, telemark oraz backcountry. Narty skitour to wyznacznik niezawodnej amortyzacji, która idzie w parze z oryginalnym designem. Posiadamy w sprzedaży sprzęt narciarski ułatwiający przemieszczanie się w górę stoku. Doskonałym rozwiązaniem jest dobranie do nart wiązań, kijków oraz tzw. fok.

Nauka jazdy na nartach skiturowych z LulaGoga

Specjalistyczny sprzęt znacznie ułatwia stawianie pierwszych kroków na stoku. Z pomocą przychodzą tzw. skitury. Narty idealnie się sprawdzą zarówno podczas jazdy na przygotowanych trasach, jak i poza nimi. Oferujemy zestawy z elementami, takimi jak: harszle, gogle, kaski, kijki, buty, wiązania czy foki skiturowe. Dyscyplina sportowa znana jako narciarstwo skiturowe sprawia tyle frajdy, że warto rozpocząć naukę jazdy na nartach z wykwalifikowanym instruktorem, który przy okazji doradzi w wyborze odpowiedniego sprzętu. Waga jednej narty skiturowej waha się pomiędzy 1,1-1,7 kg. Miłośnicy turystyki górskiej i długich wycieczek skiturowych powinni zapoznać się z naszą ofertą!

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.