• Cena

    1.  
      0
      0
    2. -

Na naszej stronie internetowej znajduje się szeroki wybór akcesoriów przeznaczonych do wymagających, górskich wypraw. Kije skiturowe to jeden z najważniejszych elementów ekwipunku każdego narciarza skitourowego. Oferujemy modele w wielu rozmiarach i w trzech podstawowych konfiguracjach, takich jak: dwuczęściowe, trzyczęściowe lub ze stałą długością. Większość z nich została wykonana z trwałego oraz bardzo wytrzymałego aluminium. Kije skiturowe zostały wyposażone w zewnętrzny system blokowania, regulowaną pętlę nadgarstkową i wyprofilowaną rękojeść, która pozwala zachować mocny oraz pewny chwyt.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Kije skitourowe znanych producentów

Posiadamy w sprzedaży produkty najlepszych marek outdoorowych i firm specjalizujących się w produkcji sprzętu narciarskiego. Kije skitourowe są zdecydowanie dłuższe w porównaniu ze standardowymi modelami trekkingowymi. Renomowani producenci akcesoriów do skituringu, na przykład K2 wykorzystują do ich produkcji nie tylko aluminium, ale też laminatu z włókna karbonowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu kije skitourowe są znacznie lżejsze. Modele karbonowe  posiadają szersze talerzyki, które ułatwiają przemieszczanie się po terenie pokrytym głębokim śniegiem. Kije wykonane z karbonu są zdecydowanie droższe od wersji aluminiowych.

Pełen asortyment produktów dla miłośników skitouru

Kije wykorzystywane do narciarstwa skitourowego charakteryzują się dużą lekkością i wysoką wytrzymałością. Polecamy zwłaszcza modele karbonowe, które mają lepszą przyczepność na zalodzonej powierzchni. Większość produktów posiada wygodne uchwyty oraz została wyposażona w inklinometr określający nachylenie stoku. Oprócz akcesoriów typu kije skiturowe, w naszym sklepie internetowym dostępne są narty, buty, rękawiczki, spodnie, wiązania czy raki do uprawiania skitouru. Wymienione produkty zostały wyprodukowane przez światowych liderów. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi propozycjami, które są dostępne na naszej stronie internetowej lulagoga.pl!

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.