• Cena

    1.  
      0
      0
    2. -

Nasza oferta dotyczy produktów, które są istotnym dodatkiem w sprzęcie każdego miłośnika szusowania po stokach. Harszle do nart są lekkie i niezwykle proste w obsłudze. Oferujemy wysokiej jakości noże lodowe, które zapewniają doskonałą przyczepność nawet w trudnych warunkach. W naszym asortymencie dostępne są harszle w różnych rozmiarach i wielu wariantach kolorystycznych. Produkty zostały wykonane z trwałych materiałów, dzięki czemu sprawdzą się zwłaszcza na oblodzonym terenie. Ich konstrukcja pozwala na szybki montaż. Za pomocą ruchomej nakładki można regulować stopień zagłębienia się noży pod nartami.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Oryginalne harszle do wiązań firmy Dynafit

Marka Dynafit jest znana na całym w świecie. W ofercie producenta dostępne są akcesoria typu harszle czy wiązania skiturowe, sprzęt narciarski, buty i odzież. Na naszej stronie internetowej znajduje się szeroki wybór produktów renomowanego producenta, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród skitourowców. Jesteśmy przekonani, że miłośnicy tej dyscypliny narciarskiej znajdą coś dla siebie! Większość zestawów zawiera ochronny worek i pokrowiec. Harszle są szybkie w mocowaniu, jak również zapewniają optymalną stabilność na śniegu czy lodzie. Dzięki temu każdy narciarz otrzymuje gwarancję pewnego ruchu podczas uprawiania sportów zimowych.

Noże lodowe i pozostałe akcesoria w naszym sklepie

Prezentowane modele charakteryzują się lekkością, wytrzymałością oraz uniwersalnością. Harszle wykonane z trwałego i lekkiego aluminium są kompatybilne z wieloma wiązaniami. Instalowanie czy demontaż takich elementów to dość łatwe zadanie, więc nie powinno sprawiać trudności nawet początkującemu narciarzowi. W sklepie internetowym Lulagoga.pl znajdują się zestawy z płytą montażową, która może być stosowana z każdym rodzajem wiązań pinowych. Profesjonalne harszle z naszej kolekcji spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących noży lodowych do uprawiania skituringu. Zapewniamy szybką wysyłkę oraz gwarancję na zakupione produkty.

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.