• Cena

    1.  
      0
      0
    2. -

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć praktycznych elementów, które zwiększają przyczepność nart do podłoża. Foki skiturowe pełnią rolę naturalnego hamulca i ułatwiają podchodzenie w górę stromego stoku. Doświadczeni narciarze doskonale wiedzą, że bez tego elementu narty zazwyczaj zsuwają się w dół. Posiadamy w sprzedaży foki skiturowe, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak: moher, nylon czy mieszanki syntetyczno-moherowe.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Markowe foki do nart

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom amatorów skituringu. W naszej kolekcji znajdują się produkty wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Foki skiturowe umieszcza się na ślizgu nart przed podejściem i zdejmuje przy zjeździe. Markowe elementy wyposażenia ekwipunku każdego narciarza są niezwykle praktyczne. Największym zainteresowaniem cieszą się skitury-foki znanych marek, takich jak: Contour, Dynafit, Beast, Ibex Sportartikel GmbH. Większość z nich została dopasowana do konkretnych modeli nart.

Foki do nart skiturowych

Wśród proponowanych elementów znajdują się dwa rodzaje produktów. Mianowice, foki do nart turowych adhezyjne, które charakteryzują się większą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Polecamy zakup modelu Speedskin Tour 82, odpowiednio dopasowanego do cięższego sprzętu typu narty skiturowe. Foki tego typu zostały wyprodukowane przez firmę Dynafit. W naszym sklepie szeroka gama popularnych produktów, które różnią się między sobą zastosowanymi materiałami, rozmiarem czy sposobem montażu.

Akcesoria snowboardowe i foki narciarskie

Najbardziej popularnym rozwiązaniem jest mocowanie fok do nart na tylny haczyk lub do dzioba. Z tym zadaniem powinien sobie poradzić każdy miłośnik narciarstwa skiturowego! System cam lock znajdujący się z tyłu doskonale podtrzymuje i pozwala precyzyjnie wyregulować element przyczepny na narcie. Posiadamy w sprzedaży bardzo trwałe i wytrzymałe foki skiturowe. Sklep internetowy Lulagoga.pl zaprasza na zakupy wszystkich pasjonatów narciarstwa!

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.