• Cena

    1.  
      0
      0
    2. -

W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór akcesoriów i osprzętu rowerowego. Zębatka rowerowa najczęściej wykonana jest ze stali nierdzewnej lub wysokiej jakości aluminium. W większości przypadków pasuje do większości piast znajdujących się w różnych typach jednośladów. Prezentowana na naszej stronie zębatka do roweru jest kompatybilna z 8,9,10, 11 rzędami i jest dostępna w uniwersalnym kolorze złota. Dzięki temu można ją z łatwością dopasować do designu wielu jednośladów. Posiadamy w sprzedaży nowoczesne zębatki rowerowe, które zostały zaprojektowane przez renomowanych producentów.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Oryginalne zębatki rowerowe

Na szczególną uwagę zasługują produkty znanej marki Renthal. W asortymencie sklepu Lulagoga.pl znajduje się zębatka rowerowa Rhental Narrow Wide w wielu rozmiarach. Nowa koronka SR4 łączy w sobie lekkość z wytrzymałością. Model został wykonany w całości z wysokiej klasy aluminium, który zachowuje funkcjonalność oraz walory estetyczne przez naprawdę długi czas. Zębatki do roweru firmy Renthal są poddawane precyzyjnej obróbce CNC i wyposażone w twardą anodę, która odpowiada za zwiększenie żywotności koronki. Więcej szczegółów na temat tego konkretnego modelu znajduje się w opisie produktu na naszej stronie.

Zębatka rowerowa tylna i zębatka przednia do roweru

W naszej ofercie dostępne są fabrycznie nowe elementy wyposażenia jednośladów. Wśród oferowanych produktów znajduje się tylna zębatka rowerowa, która służy do montażu napędu z tyłu roweru. Konstrukcje tego typu umożliwiają zmianę biegów przy pomocy przerzutki, jak również zapewniają przenoszenie energii mechanicznej na tylne koło. Poza tym są kompatybilne  z zębatką rowerową 11 rzędów. Posiadamy również modele przednie, które przekazują ruch z korb do łańcucha roweru. Dzięki temu napędzają tylne koło do jazdy. Oferowana zębatka przednia do roweru powinna być przymocowana razem z korbami do wałka suportu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie i poznania pełnej gamy produktów!

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.