• Marka

 • Sezon

  1. 2016 (1)
 • Cena

  1.  
   104
   104
  2. -

Elementy osprzętu rowerowego mogą po pewnym czasie ulec całkowitemu zniszczeniu. Przerzutka tyna, podobnie jak przednia wymaga okresowej regulacji. Czasami konieczna jest całkowita wymiana, która bywa dość łatwym zadaniem. Nasza oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób chcących zrobić to samodzielnie. Posiadamy w sprzedaży przerzutki tylne znanego producenta sprzętu rowerowego, które zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. W naszym asortymencie znajdują się elementy osprzętu na tył roweru crossowego, MTB, czy przełajowego.  Przerzutki rowerowe tylne przeznaczone są do napędów 7,8,9,10 i 11-rzędowych.

Przerzutka tylna

Ustaw kierunek malejący

Przerzutka tylna

Ustaw kierunek malejący

Tylna przerzutka Shimano

Staramy się sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagającym pasjonatów dwóch kółek. Tylko u nas znajduje się szeroki wybór części zamiennych do roweru. Oferowana przerzutka tylna marki Shimano to konstrukcja z szerokim zawiasem, która umożliwia dokładną zmianę przełożeń. Wersja z długim wózkiem idealnie pasuje do napędów 8 i 9-rzędowych. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępna jest przerzutka rowerowa tylna do rowerów szosowych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje model ACERA RD-M 360 srebrna z czarnym wózkiem oraz DEORE rd-m 591 sgs w kolorze czarnym.

Montowanie przerzutki tylnej

Nasze części rowerowe działają szybko oraz precyzyjnie nawet pod dużym obciążeniem. Nie zapycha ich błoto i inne zabrudzenia. Prezentowana przerzutka tylna marki Shimano jest łatwa w montażu czy regulacji. Wystarczy użyć podstawowych narzędzi typu śrubokręt krzyżakowy lub klucz imbusowy. Przerzutka rowerowa tylko powinna być dokręcona bezpośrednio do haka lub ramy jednośladu. Niezwykle istotne jest odpowiednie ustawienie łańcucha na największej koronce kasety i blacie mechanizmu korbowego oraz wyregulowanie linek czy pancerza. W naszym asortymencie znajduje się wiele akcesoriów i szeroki wybór sprzętu, który został wykonany z wysokiej jakości komponentów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a razie jakichkolwiek pytań do kontaktu!

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.