Bez tego elementu napędowego trudno sobie wyobrazić prawidłowe funkcjonowanie jednośladu. Przerzutka przednia powinna być zamontowana z przodu roweru. W naszej ofercie dostępne są modele, które zwiększają komfort jazdy nawet w trudnych warunkach. Prezentujemy przerzutki przednie, które zostały zaprojektowane z myślą o rowerach trekkingowych, miejskich czy MTB. Zdajemy sobie sprawę, że dla większości rowerzystów istotna jest precyzyjna zmiana położeń i płynność zmiany biegów. W związku z tym oferujemy wyłącznie produkty znanych producentów. Wśród naszych propozycji znajdują się także ekonomiczne modele do rekreacyjnej jazdy na rowerze.

Markowe przerzutki przednie

W sklepie internetowym Lulagoga.pl znajduje się szeroki wybór akcesoriów i sprzętu renomowanych producentów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przerzutka przednia marki Shimano. Oferujemy wiele nowości, do których zalicza się na przykład 3-rzędowy model DS Top Tourney TZ TZ510. Produkt sprawdzi się zwłaszcza w rowerach MTB czy górskich. Mamy też przerzutki przednie, które współpracują z napędami 3 × 7/8 rzędów, jak i 8,9,10 lub 11-rzędowymi. Oryginalne części Shimano gwarantują optymalne osiągi, niezawodność oraz bezpieczne działanie komponentów przez naprawdę długi czas.

Mocowanie przerzutki przedniej

Kluczowy jest sposób montażu, który zależy od rodzaju danego modelu. Wyróżnia się mocowanie na obejmę, bezpośrednio do ramy lub osi suportu. Jeśli chodzi o przerzutki rowerowe przednie, to Shimano oferuje trzy rodzaje – do rur o nachyleniu 66-69 stopni, z podsiodłówką 63-66 i rurą podsiodłową 65-71. Renomowani producenci sprzętu rowerowego coraz częściej produkują modele z kompletem adapterów. Aby odpowiednio dobrać przerzutkę przednią, warto zwrócić uwagę na pozostałe parametry, takie jak: liczba obsługiwanych tarcz i przełożeń z tyłu, pojemność czy linię łańcucha. Większość modeli wykazuje odporność na zmienne warunki pogodowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na naszej stronie!

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.