W naszym asortymencie dostępne są części koła do roweru, które ulegają obracaniu zaraz po przymocowaniu do ramy. Piasta rowerowa jest jednym z najważniejszych elementów układu napędowego w jednośladzie. Cechuje się dużą lekkością i mniejszymi oporami toczenia podczas szybkiej prędkości jazdy. Klasyczne piasty rowerowe składają się z obudowy oraz łożyska, a ich montaż nie powinien sprawiać większych trudności. Zazwyczaj montowana jest poprzez skręcenie śrub na hakach ramy rowerowej. Piasta do roweru sprawdzi się w każdym typie roweru. Większość produktów została objęta 2-letnią gwarancją.

Piasty Rowerowe

Ustaw kierunek malejący

Piasty Rowerowe

Ustaw kierunek malejący

Markowe piasty do roweru

Posiadamy w sprzedaży akcesoria oraz części do roweru czołowych producentów, takich jak Shimano i wielu innych. Piasta rowerowa to sprzęt wysokiej klasy, który został wykonany z wytrzymałych oraz niezawodnych materiałów. Oferowane modele znanej marki Shimano nadają się do montażu z przodu lub z tyłu roweru. Renomowane produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających rowerzystów. Piasta rowerowa Shimano pasuje do rowerów miejskich, szosowych, MTB czy górskich i nadaje się do montażu z przodu lub z tyłu jednośladu.

Piasta rowerowa tylna i przednia

Środkowy podzespół koła działa na zasadzie obrotu na osi zamocowanej do ramy roweru. Piasta tylna składa się z łożyska, dzięki któremu koło może się obracać. Do tego elementu mocowane są szprychy, wolnobieg oraz zębatki. Jeśli coś zaczyna szwankować, warto jak najszybciej zdiagnozować usterkę w serwisie. W naszym sklepie z częściami do rowerów znajduje się również piasta rowerowa przednia, która jest zdecydowanie prostsza w konstrukcji. Klasyczne modele obraca się na dwóch łożyskach – kulkowych lub maszynowych, mocowane w standardzie 110 mm na 15 mm, 130 mm na 5 mm albo 100 mm na 12 mm. W przypadku zużycia się piasty rowerowej maszynowej lub kulkowej trzeba wymienić cały podzespół na nowy. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi propozycjami na naszej stronie!

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.