Jeden z najważniejszych elementów wyposażenia roweru wpływa na komfort i jakość jazdy. Opony rowerowe kształtują przyczepność oraz pozwalają toczyć się gładko kołom. W naszym asortymencie dostępne są modele w różnych rozmiarach, przystosowane do codziennej eksploatacji. Oferta spełni oczekiwania miłośników rowerów górskich, MTB czy miejskich. Tradycyjna opona do roweru posiada 27,5 i 29 cali i cieszy się obecnie największym zainteresowaniem na polskim rynku. Posiadamy także modele przeznaczone dla wąskiej grupy użytkowników, które ułatwiają poruszanie się na leśnym terenie. Nasze produkty nadają się też do agresywnej jazdy podczas Downhillu czy Freeride’u.

Opona rowerowa znanej marki

Oferujemy elementy wyposażenia roweru, które zostały wyprodukowane przez światowych liderów. Wśród naszych propozycji znajduje się doskonałej jakości opona rowerowa marki Maxxis. Oferta dotyczy elementów wyposażenia koła marki Maxxis. Spośród wielu produktów dostępnych na naszej stronie warto wymienić model Aggressor 29x2.5 lub 27.5x2.5 o zwiększonej stabilności podczas pokonywania zakrętów. Opony do rowerów renomowanego producenta sprawdzą się zarówno na utwardzonych powierzchniach, jak i trudnych trasach. Większość z nich została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych ścieżkach rowerowych.

Opony do roweru miejskiego lub szosowego

Standardowym rozmiarem w jednośladach przeznaczonych do jazdy w mieście jest 28x1,75”. Takie opony rowerowe sprawdzą się również w rowerach trekkingowych i crossowych. Starsze modele mają zwykle 28-calowe koła. Nasza kolekcja jest skierowana do osób, które poszukują uniwersalnej opony. Rower warto dopasować do własnych potrzeb i indywidualnych preferencji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które stawiają na komfort oraz podczas szybkiej jazdy na dwóch kółkach. Jeśli nawet w danym modelu została zamontowana określona szerokość opon, i tak możemy je wymienić na inne. Zapraszamy do skorzystania z oferty, a w razie jakichkolwiek wątpliwości do kontaktu telefonicznego.

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.