W naszym asortymencie znajduje się wiele elementów, które stabilizują pracę jednośladu. Napinacz łańcucha zapobiega jego spadaniu i jest dostępny w wielu wersjach. Oferta spodoba się zwłaszcza amatorom ekstremalnych wyczynów, na przykład downhillu czy freeride’u. Posiadamy napinacze łańcucha rowerowego, które pasują do różnego typu rowerów, takich jak:  górskie, MTB. Nasze produkty gwarantują bezpieczeństwo i komfort jazdy po nierównościach. Oferowane modele są bardzo lekkie oraz kompatybilne z mechanizmem korbowym czy kasetą. Poza tym umożliwiają mocowanie zintegrowanego bashguarda.

Markowy napinacz Da Bomb i Dartmoor Trial

Wśród naszych propozycji znajduje się model Recoil o sztywnej i solidnej konstrukcji, która została wykonana z aluminium. Napinacz marki Da Bomb jest wyposażony w kompozytowe Taco. To element, który chroni napęd roweru przed uderzeniami. Górna i dolna część została wykonana z odpornego tworzywa sztucznego. Napinacz rowerowy Recoil posiada kółeczko na łożysku maszynowym. Produkt jest dostępny w kolorze biało-czarnym i można go kupić w bardzo korzystnej cenie. Polecamy także model GSX + X-Guard wyposażony w szkielet oraz osłonę zębatki z aluminium.

Profesjonalny napinacz łańcucha. Rower szosowy, górski lub miejski

Nasze produkty mają na celu zwiększyć napięcie łańcucha oraz zapobiegać jego spadaniu podczas wykonywania skoków czy szybkich zjazdach. Napinacz lancucha służy do montażu na przedniej zębatce. Przedmiot znajduje też zastosowanie w rowerach miejskich i turystycznych. Kupując napinacz do łańcucha rowerowego, możemy liczyć na usprawnienie układu napędowego. Większość modeli chroni też przed niekontrolowaną zmianą biegów podczas jazdy. Oferujemy napinacz łańcucha w wersji Trail One ze zintegrowanym bashgaurdem lub Trail Two, z możliwością dokupienia go w późniejszym czasie. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Życzymy udanych zakupów!

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.