Część układu napędowego, która steruje pracą przerzutki i przekładni są zwykle montowane na kierownicy jednośladu. Manetka pracuje na kilka biegów. W naszej ofercie znajdują się modele 8, 9 i 10-biegowe. Wszystkie dostępne manetki rowerowe zostały wykonane z trwałych materiałów kompozytowych, aluminium lub stali. Produkty są w pełni kompatybilne z pozostałymi podzespołami jednośladu. Manetki do roweru zostały wyposażone w optyczny wskaźnik przełożenia, który ułatwia odczytywanie ustawień przerzutki.

Manetki rowerowe renomowanych producentów

Oferujemy produkty znanych i cenionych firm, takich jak Shimano. Posiadamy w sprzedaży manetki do roweru, które cechuje wysoka jakość wykonania, niska waga oraz konkurencyjna cena. Na szczególne wyróżnienie zasługuje model MTB X5 9B z solidną obudową i dźwignią. Manetka rowerowa tego typu została zaprojektowana zgodnie z  nowoczesną technologią Impulse. System ESP pozwala na precyzyjne przerzucanie i pełną kontrolę podczas jazdy.

Uniwersalne manetki proste w montażu

Większość produktów składa się z dwóch pierścieni oraz bębenka. Na polskim rynku dostępne są manetki szosowe, dźwigniowe, obrotowe typu E-Z, Rapid-Fire czy Trigger. Sposób montażu zależy od danego modelu. Na przykład manetka rowerowa dźwigniowa powinna być przykręcona do kierownicy lub ramy. W przypadku modeli obrotowych montowanie bywa nieco trudniejsze. Wszystkie manetki do przerzutek wymagają okresowego czyszczenia i smarowania.

Klamkomanetki w sklepie Lulagoga.pl

To połączenia zintegrowane z klamkami hamulcowymi, które są praktycznie w nie wbudowane. W naszym asortymencie znajduje się klamkomanetka światowego lidera w produkcji przerzutek i innych akcesoriów do rowerów. Model Shimano ST-EF 65 pracuje na ośmiu biegach. W naszym sklepie internetowym dostępna jest również manetka do roweru miejskiego oraz górskiego. Dużym zainteresowaniem cieszy się także lekka i maksymalnie wytrzymała GX manetka. Przerzutki tylne marki SRAM są kompatybilne z pozostałymi elementami.

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.