• Marka

  1. Avid (1)
 • Sezon

  1. 2017 (1)
 • Cena

  1.  
   95
   95
  2. -

W naszej ofercie dostępne są elementy, które wpływają na bezpieczeństwo podczas jazdy jednośladem. Okładziny i klocki hamulcowe do roweru w trakcie eksploatacji stopniowo się zużywają, więc po pewnym czasie warto je wymienić na nowe. Sprawne hamulce zapewniają bezpieczeństwo nie tylko samemu rowerzyście, ale też pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Warto zatroszczyć się o prawidłowo działające klocki rowerowe, które powinny być dopasowane do zastosowanych hamulców oraz stylu jazdy.

Klocki hamulcowe do roweru

Ustaw kierunek malejący

Klocki hamulcowe do roweru

Ustaw kierunek malejący

Markowe klocki hamulcowe rowerowe

W naszym asortymencie znajdują się akcesoria do roweru firm, takich jak Avid czy Shimano. Światowi liderzy produkują wysokiej jakości klocki hamulcowe. Rower wyposażony w oryginalne i sprawdzone hamulce nie jest żadnym zagrożeniem na drodze. Proponujemy trzy rodzaje okładzin – metaliczne, półmetaliczne oraz żywiczne. Polecamy zwłaszcza organiczne klocki do roweru z płytką stalową lub aluminiową marki Avid, które wyróżniają się wysokim współczynnikiem tarcia.

Klocki hamulcowe do roweru tarczowe

To idealna alternatywa dla hamulców szczękowych, które zazwyczaj są domeną rowerów miejskich i trekkingowych. Klocki hamulcowe rowerowe tarczowe znajdują zastosowanie w jednośladach MTB i znacząco różnią się budową od tych spotykanych w hamulcach V-breake. Najbardziej sprawdzą się podczas jazdy miejskiej, ponieważ przy dużej prędkości mogą być średnio skuteczne. Klocki hamulcowe tarczowe do roweru MTB są dostępne w naszym sklepie w trzech wariantach.

Klocki hamulcowe do roweru hydrauliczne

Spotykane są najczęściej w produktach marki Shimano. Rowerowe klocki hamulcowe są bardzo skuteczne nawet w trudnych warunkach pogodowych. Bez problemu zatrzymają jednoślad podczas hamowania na błocie czy mokrym asfalcie. Montowane są zwykle w rowerach górskich, który nadaje się do jazdy na każdej powierzchni. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie. W razie jakichkolwiek wątpliwości, służymy profesjonalnym doradztwem. Zapraszamy do kontaktu!

*Rabat naliczany jest na produkty nieprzecenione. Rabat nie obowiązuje na rowery.